D-Link D-Link DMC-300SC Media from 100BASE-TX to twisted pair in 100BASE-FX for the multi-fiber (2km, SC)

  1. Tootja: D-Link
  2. Tootekood: 1234972
Hind piiratud kogusele
52
Hetkel laost otsas!
  • SHOPPA.ee on turvaline ostukoht
  • 1. Meil on üle 10 aasta kogemust
  • 2. Meid usaldab üle 120 000 registreerunud kliendi
  • 3. Oleme Eesti E-kaubanduse Liidu liige aastast 2015
  • 4. Teil on 14-päevane tagastusõigus
  • 5. Teil on 24-kuuline pretensiooni esitamise aeg
  • Loe täpsemalt

Tooteinfo


DISAIN
LED-indikaatorid: LAN
Valgustus: 100Mbps (for the port to twisted pair) Full Duplex / Collision (for optical port and the port on the twisted pair) LINK / ACT (for the port to twisted pair)

KAAL JA MÕÕTMED
Kaal: 300 g
Laius: 120 x 88 x 25 mm. cm
Kõrgus: 120 x 88 x 25 mm. cm
Sügavus: 120 x 88 x 25 mm. cm

SERTIFIKAADID
Sertifikaat: FCC Class B, VCCI Cl

MUUD FUNKTSIOONID
Mõõdud (l x s x k): 89 x 119 x 25 mm
Kaabli tüüp: UTP Cat. 3, 4, 5; 62
Toitenõuded: 7.5V, 1.5A
Liides: RJ-45, SC
Täisdupleks: Jah
Toite tüüp: 7.5V 1.5A External AC-power adapter Power consumption 7.2 watts (maximum)

TÖÖTINGIMUSED
Kasutamistemperatuur (T-T): 0 - 40 °C
Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H): 10 - 90 %
Hoiustamistemperatuur (T-T): -25 - 70 °C

VÕIMSUS
Võimsustarve (tüüpiline): 7.2 W
Toiteallikas: 7.5V 1.5A External AC-power adapter Power consumption 7.2 watts (maximum) W

VÕRGUSTUMINE
Kaabeldustehnoloogia: 10Base-T, 100BASE-T,

FUNKTSIOONID
Toote tüüp: Media from 100BASE-TX to twisted pair in 100BASE-FX for the multi-fiber (2km, SC)

TEHNILISED ANDMED
Muud funktsioonid: <a href=http://www.dlink.ru/products/transceivers/dmc300x.shtml>More details in Russian</a>

PESAD & LIIDESED
Liidese tüüp: Optical port for MT-RJ or SC-connector

Producer product name: DMC-300SC
Toote kaal: 0.44 Kg
Omadused
TootjariikHiina
 

Uuendan andmeid

Sulge